خدمات گچکاری در تهران

09123763516 مدیریت
خدمات گچکاری

فرقی ندارد که ساختمان شما قدیمی یا جدید باشد گچ کاری خدماتی رایج است که گاهی به آن نیاز خواهیم داشت. همه‌ی ساختمان‌ها در مرحله‌ی نازک کاری به خدمات گچ کاری ساختمان نیاز دارند. خدمات گچ کاری ساختمان را با مدل های به روز و مدرن به مجموعه ی بازسازی 360 بسپارید.

بازسازی 360
بازسازی 360

خدمات گچکاری

خدمات گچ کاری در تهران

منظور از گچ کاری چیست؟

مصالح ساختمانی انواع مختفی دارد که پرکاربرد ترین آن ها، گچ می باشد که به شکل پودر سفید در بازار عرضه می شود. خدمات گچ کاری با استفاده از ابزار مخصوص و گچ توسط گچ کار ماهر به منظور بازسازی ساختمان انجام می شود که دیوارهای سفید پس از طی فرآیندهای مختلفی به شکل یک‌ دست، صاف در می آیند به عبارت دیگر هر دیواری یک‌ دستی‌اش را مدیون نازک‌کاری با گچ است چون بعد از انجام این کارها است که می‌توان آنها را به راحتی رنگ و یا کاغذدیواری کرد. در این مرحله از بازسازی می توان با استفاده از گچ و ابزار گچ‌بری به سقف و حاشیه های دیوار نما و جلوه ی زیبایی بخشید.

انواع روش گچ کاری در منزل

قیمت گچ بری

خدمات گچ کاری از مهم ترین مراحل بازسازی ساختمان است و جزء پایه ی کار محسوب می شود بنابراین این فرایند را باید به دست یک گچ کار ماهر بسپارید تا کاغذ دیواری به نحوه احسن انجام شود. به طور کلی گچ کاری در منزل، دفتر کار روش های متنوعی دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم، با ما همراه باشید.

 • گچ کاری و گچ بری دستی

گچ کاری و گچ بری دستی هنری ارزشمند است که به دست گچ کاران حرفه‌ای انجام می‌شود در گچ کاری دستی مخلوطی از گچ و آب را تهیه می‌کنیم و با ابزارآلات مخصوص گچ کاری اجرا می‌کنیم. گچ کاری دستی محدودیت‌هایی نیز دارد. سرعت اجرای گچ کاری دستی باید بالا باشد چون، ملات گچ کاری در مجاورت هوا به سرعت سفت می‌شود و کیفیت خود را از دست می‌دهد. هزینه‌ی اجرای گچ کاری دستی گران تر از هزینه‌ی اجرای گچ کاری پیش ساخته است اما، کاری هنری و ارزشمند است. اجرت کارگر و دستمزد گچ کار نیز در این نوع از عملیات بیشتر است اما، مقرون به صرفه است.

 • گچ کاری و گچ بری پیش‌ساخته

عملیات گچ کاری و گچ بری پیش‌ساخته با گچ پیش‌ساخته انجام می‌شود گچ پیش‌ساخته از جنس پلی یورتان و پلی استایرن و گچ است که در قالب مخصوص ریخته می‌شود و به صورت پیش‌ساخته آماده می‌شود. محدودیتی در اجرای گچ کاری پیش‌ساخته وجود ندارد و در همه‌ی سطوح به کار برده می‌شود. گچ پیش‌ساخته بسیار سبک‌تر از ملات گچ دستی است بنابراین، انتخاب مناسبی برای سقف‌ها و دیوارها است که بار مرده‌ی ساختمان را کم می‌کند. اجرای گچ پیش‌ساخته بسیار آسان است و سرعت بالایی دارد، هزینه‌ی نهایی گچ کاری پیش‌ساخته پایین‌تر از گچ کاری دستی است چون، هزینه‌های اجرایی کمتری دارد.

انواع خدمات گچ کاری ساختمان

 1. گچکاری ساختمان
 2. سفیدکاری ساختمان
 3. گچبری ساختمان

خدمات گچ کاری در تهران چگونه است؟

گچ کاری در دو صورت انجام می گیرد می توان در جهت صاف و بهود کردن سطوح دیوار و سقف، ستون به منظور ساختن پایه ای مناسب برای رنگ و کاغذ دیواری انجام داد و یا به منظور تزئیین دیوار و ستون توسط گچ کار ماهر به عنوان گچ کاری تزئیینی انجام می شود. برای دریافت مشاوره ی رایگان و درخواست خدمات گچ کاری با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

ابزار لازم جهت گچ کاری

انواع گچ کاری

ابزار مخصوص گچ کاری

نام ابزار کاربرد
ماله  مهم‌ترین ابزار گچ کاری ماله است. ماله وسیله‌ای ساده و ارزان است که از ضروری‌ترین ابزار گچ کاری ساختمان می باشد که وظیفه‌ی ماله برداشتن ملات گچ، پخش کردن ملات گچ بر روی سطح، صاف و مسطح کردن ملات گچ بر روی سطح را دارد. گاهی اوقات ماله‌ها انواع متفاوتی دارد که هر یک وظیفه‌ای کوچک را بر عهده دارد مثلا، ماله‌ی استانبولی مخصوص برداشتن ملات است و ماله‌ی سفیدکاری مخصوص پخش کردن ملات بر روی سطح است.
کاردک کاردک وظیفه‌ی تمیز کردن ماله و استانبولی را دارد با کاردک گچ‌های خشک شده را می‌تراشیم و ابزار را تمیز می‌کنیم. وظیفه‌ی دیگر کاردک مسطح کردن سطح گچ کاری سطوح است. در نتیجه، کاردک ابزاری ضروری برای گچ کاری است که چند وظیفه را انجام می‌دهد.
استانبولی استانبولی ظرف تهیه‌ی ملات گچ و نگهدارنده‌ی ملات گچ است. استانبولی ظرفی استوانه‌ای شکل است که دهانه‌ی گشادی دارد. جنس استانبولی باید ضدزنگ باشد چون، ملات حاوی آب است. می‌توانید از سطل ساده به طور موقت به جای استانبولی استفاده کنید اما، استانبولی وسیله‌ای ضروری برای گچ کاری محسوب می‌شود.

هزینه و قیمت گچ کاری در تهران

هزینه ی گچ کاری به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از آن ها شامل دستمزد گچ کار، نوع دیوار و میزان خرابی سطوح، روش گچ کاری و..... می شود. برای استعلام قیمت و دریافت خدمات گچ کاری با کمترین هزینه و بهترین عملکرد می توانید با تیم حرفه ای بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

مدیریت 09123763516

عوامل موثر در تعیین قیمت گچ کاری

 1. متراژ و حجم کار
 2. موقعیت پروژه
 3. نوع گچ کاری و گچ بری
 4. میزان ساعت کار و زمان مصرفی
 5. آب و هوای مناسب برای گچ کاری ساختمان

تشخیص زمان مناسب برای گچ کاری

گچ بری ساختمان

 • انجام سفیدکاری و نازک‌کاری در خانه‌های در حال ساخت، بعد از مرحله دیوارچینی و گچ‌وخاک.
 • اگر در بازسازی داخلی، قصد ساخت دیوار جدید داریم.
 • اگر دیوارهای منزل دچار آسیب‌دیدگی هستند و نیاز به ترمیم و بازسازی دارند.
 • اگر دیوار یا سقف خانه نم‌کشیده و یا طبله کرده و نیاز به تعمیر دارد.
 • وقتی تصمیم به نصب گچ‌بری در سقف و دیوارهای آشپزخانه، اتاق و پذیرایی گرفته باشیم.
 • درصورتی‌که گچ‌کاری یا گچ‌بری منزل آسیب‌دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

 • کدام دیوار های ساختمان را می توان گچ گرفت؟

  گچکاری توسط استاد ماهر و حرفه ای مجموعه بازسازی 360 می توان بر روی سقف، دیوار، ستون و.... انجام داد.

 • زیر سازی و آستر دیوار برای گچکاری چگونه انجام می شود؟

  جهت اطلاع از مراحل اولیه ی گچکاری ساختمان با ما تماس حاصل نمایید.

 • هزینه ی گچکاری ساختمان چقدر می باشد؟

  هزینه ی گچکاری ساختمان بستگی به نوع ساختمان، دیوارو سطح و مدل آن دارد، برای ااستعلام قیمت گچ کاری با کارشناسان بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید