کاشی‌ کاری و نصب کاشی تهران

09123763516 مدیریت
کاشی کار در تهران
کاشی کاری و نصب سرامیک از سری مشاغل بسیار پر سود در تهران محسوب می شود، کاشی کار ها در مناطق تهران اغلب برای ساخت و ساز خانه های لوکس و بعضا برای مرمت خانه های قدیمی مشغول به کار می شود، برای نصب بهترین سرامیک ساختمانی می توانید با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.
بازسازی 360
بازسازی 360

مدل کاشی کاری

کاشی کاری ساختمان و نصب کاشی تهران یک امر کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد که باید توسط کاشی کار با تجربه و ماهر انجام شود. کاشی کاری یکی از پر کاربرد ترین روش های پوشش دیوار است که تاثیر بسیاری بر دکوراسیون و تزیینات داخلی و خارجی خانه و ساختمان دارد. کاشی کاری از گذشته تاکنون رواج داشته است و از سبک قدیمی به مدرن تبدیل شده است. 

در صورتی که کاشی به نحو صحیح انتخاب شود و توسط یک کاشی کار حرفه ای انجام گیرد، تغییر چشم گیری در محیط ساختمان ایجاد می شود. انتخاب و خرید کاشی و سرامیک مناسب یکی از مهم ترین عواملی است که باید به بهترین نحو انجام گیرد.  اجرای کاشی کاری در آشپزخانه و سرویس بهداشتی به دلیل اینکه باید عایق رطوبتی باشد، بسیار اهمیت دارد.

کاشی و سرامیک در انواع طرح و رنگ و متناسب با هر سلیقه ای در بازار عرضه می شود. از جمله کاربردهای این مصالح می توان به استفاده در سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، کف، کاشی کاری استخر و حتی نما اشاره نمود. 

اجرای کاشی کاری

یکی از نکات مهم در این امر، انتخاب بهترین کاشی کار است که سبب افزایش هر چه بیشتر زیبایی فضا می گردد. در صورتیکه قصد انجام کار کاشی کاری را در منزل و یا ساختمان دارید، می توانید با کارشناسان ما در خدمات بازسازی 360 در ارتباط باشید تا با بهترین شرایط و کم ترین هزینه کاشی کاری، فضای ایده آلی را برایتان مهیا نمایند. در ادامه به توضیح درباره مراحل کاشی کاری ساختمان و عوامل موثر در هزینه کاشی کاری ساختمان و دستمزد کاشی کاری خواهیم پرداخت.

کاشی کاری و سرامیک کاری ساختمان

از زیباترین مصالح نازک کاری ساختمان، کاشی و سرامیک است که در حقیقت نوعی دیوار پوش و کف پوش است که کاربردها و انواع مختلفی دارد. به فرآیند نصب و اجرای این مصالح، کاشی کاری و سرامیک کاری گفته می شود. 

کاشی و سرامیک به علت مقاومت بالا در برابر رطوبت و فرسایش، عدم تغییر رنگ در طول سال‌های طولانی، تنوع رنگ و جنس، عایق حرارتی مناسب بودن و.‌‌.. بسیار مورد توجه افراد است. 

اقدامات قبل از کاشی کاری

 •  قبل از شروع  به کاشی کاری دیوارها را کنترل کنید  ، باید وضع دیوارها و کف ساختمان و هر جایی که می خواهید کاشی کاری شود، به لحاظ  تراز و شاقول بودن و همچنین قائمه بودن زوایا  کنترل شود و در صورتی که اشکالاتی در زیر سازی وجود داشته باشد، باید آن را مطابق استانداردهای موجود برای این کار مرتفع نمود.

 •   باید دقت کنید که سطوحی که برای کاشی کاری و سرامیک کاری در نظر گرفته شده اند، به هیچ عنوان کاهگل، گچ و خاک، گچ یا هر نوع ملات دیگری غیراز ماسه و سیمان وجود نداشته باشد .

 •  کاشی را نباید قبل از نصب، مدت زیادی در آب قرار داد، فقط کافی است کاشی را در آب فرو برده و به کار برد.

هزینه ی سرامیک کاری

کاشی کاری در تهران

کاشی کاری در تهران یک امر کاملا تخصصی و حرفه ای است که لازم است توسط یک کاشی کار ماهر در تهران انجام شود. مجموعه خدمات بازسازی 360 بهترین و باتجربه‌ ترین کاشی کاران و استادهای نصب کاشی تهران را برای خدمت‌ رسانی به شما عزیزان گرد هم آورده‌ است تا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کاشی کاری ساختمان در تهران در سریع‌ترین زمان تمامی امور کاشی‌ کاری ساختمان شما را انجام دهیم.

چه زمانی به خدمات کاشی کاری نیاز داریم؟

در فضاهای داخل منزل همچون آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام و در محیط خارج از ساختمان از قبیل حیاط، پارکینگ و یا استخر کاربرد کاشی بسیار است. کاربرد کاشی و سرامیک زمانی است که تمایل به تعویض کفپوش یا دیوارپوش فضاهای ذکر شده داشته باشیم.  تعمیر و یا تعویض کاشی و سرامیک هر چند سال یک بار ضروری به نظر می‌رسد. 

نصب کاشی سرویس بهداشتی

انواع کاربردهای کاشی کاری در ساختمان

کاشی کاری آشپزخانه

استفاده از کاشی در آشپزخانه به دلیل ضد آب بودن بسیار پر کاربرد است. هم چنین کف پوش آشپزخانه به دلیل اینکه در معرض چربی قرار می گیرد باید در برابر مواد شوینده مقاوم باشد. 

کاشی کاری آشپزخانه در دو مرحله انجام می شود. اولین مرحله در زمان ساخت بنا و دیگری در موقع بازسازی خانه است. معمولا همراه با تغییر دکوراسیون و عوض کردن کابینت ها، کاشی های دیوار آشپزخانه هم با کاشی های جدیدتر تعویض می شود.

کاشی کاری استخری

در اجرای کاشی کاری استخری باید زیرسازی به درستی و اصولی انجام شود.  آب بندی انجام شده بوسیله بند کشی باید به گونه ای باشد که این کاشی ها از دیواره یا کف استخر جدا نشوند و اینها همه به مهارت کاشی کار در نصب کاشی استخری بستگی دارد.

کاشی کاری سرویس بهداشتی و حمام

کاشی هایی که در سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرند باید در برابر رطوبت، ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی داشته باشند و به راحتی تمیز شوند. رنگ های سفید و روشن برای کاشی های سرویس بهداشتی بسیار پر طرفدار است. 

کاشی و سرامیک کاری

مراحل کاشی کاری چگونه است؟

 1. تهیه‌ی نقشه: پیش از خرید مصالح و اجرای کار باید متراژ فضای کاشی کاری و نحوه‌ی اجرا مشخص شود.

 2. تهیه‌ی مصالح: همواره باید ۱۰٪ بیشتر از مقدار تعیین شده مصالح تهیه شود. مصالح مورد نیاز در فرآیند کاشی کاری و سرامیک کاری شامل کاشی، ماسه، سیمان، پودر سنگ، چسب مخصوص، خاک رس و … است.

 3. تهیه‌ی ابزار: ابزار کاشی کاری شامل تیشه، شمشه، تراز، شاقول، ریسمان، ماله، کاشی‌بر، گازانبر، سوهان، سنگ سمباده، گونی و ابزار اندازه‌ گیری است.

 4. اجرای زیرسازی و تهیه‌ی دوغاب، ملات یا چسب: دوغاب، ملات و چسب روش‌های متفاوت زیرسازی و اجرای کاشی کاری است. برخی از شیوه‌های اجرا مناسب شرایط خاصی از زیرسازی است.

 5. اجرای رج اول: رج اول در کاشی کاری اهمیت فراوانی دارد؛ چون مبنای کل کاشی کاری یک سطح است.

 6. اجرای سایر رج‌ها: اجرای سایر رج‌های کاشی کاری باید بر مبنای رج اول انجام شود.

 7. بندکشی: بندکشی به معنای پر کردن درزهای میان کاشی‌هاست که با دوغاب انجام می‌شود.

هزینه‌ی خدمات کاشی کاری چقدر است؟

تعیین هزینه کاشی کاری به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد بنابراین نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. عوامل موثر بر هزینه‌ی نهایی کاشی کاری عبارتند از:

 1. متراژ فضا

 2. روش اجرا

 3. نوع کاشی و سرامیک

 4. اجرت کاشی کار

 5. نیاز یا عدم نیاز به زیرسازی

کاشی کاری

ذکر نکات مهم در خرید کاشی 

 • انتخاب کاشی مناسب روند نازک‌ کاری ساختمان را سرعت بخشیده و مراحل کاشی کاری و سرامیک‌ کاری را آسان‌ تر می‌کند. 

 • هنگام خرید کاشی توجه داشته باشید که هیچ گونه لکه، لب پریدگی، عیوب چاپی، ترک‌های مویی و‌‌ سایر ایرادات دیگر نداشته باشند‌‌.

 • از دیگر نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید مقاوت در برابر آب است، حتما در مورد مقاومت کاشی در مقابل آب تحقیق کنید.

 • هنگام خرید کاشی به درجه ساییدگی توجه داشته باشید و توصیه می‌کنیم کاشی هایی با درجه ساییدگی و مقاومت بالا انتخاب کنید.

 • در انتخاب کاشی باید توجه کنید که آن‌ها را برای سرامیک کاری و کاشی کاری چه بخشی از ساختمان خریداری می‌کنید. به عنوان مثال کاشی مناسب برای سرویس بهداشتی با کاشی مناسب برای کف ساختمان فرق می‌کند.

 • حتما برای انتخاب کاشی از یک کاشی کار ماهر و کاربلد مشورت بگیرید، زیرا این افراد با توجه تجربه‌ای که دارند به بهترین شیوه ممکن شما را راهنمایی می‌کنند.


 • قیمت کاشی‌ کاری و نصب کاشی در بازار چقدر است؟

  جهت استعلام هزینه و قیمت نصب کاشی برای ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد، جهت اطلاعات بیشتر با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

 • کاربرد کاشی کاری و سرامیک کاری در ساختمان کدام اند؟

  شامل کاشی کاری آشپزخانه، کاشی کاری کف پذیرایی، کاشی کاری سرویس بهداشتی و حمام، کاشی کاری پارکینگ و حیاط می باشد.

 • نکاتی مهم در خرید کاشی و سرامیک چیست؟

  انتخاب کاشی و سرامیک مناسب روند نازک‌ کاری ساختمان را سرعت بخشیده و مراحل کاشی کاری و سرامیک‌ کاری را آسان‌تر می‌کند. برای خرید کاشی و سرامیک باید به این نکات دقت ویژه‌ای داشته باشید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید