قیمت لوله کشی پکیج

09123763516 مدیریت
لوله کشی پکیج

فارغ از نوع انتخاب نوع لوله کشی، پکیج دارای یک لوله ورودی آب سرد مصرفی، یک لوله گاز ورودی، یک لوله دودکش، یک لوله خروجی آب گرم مصرفی و یک جفت لوله رفت و برگشت شوفاژ برای سیستم گرمایشی میباشد. جهت نصب و لوله کشی پکیج و سایر خدمات اعم از برق کشی ساختمان، لوله کشی ساختمان به قیمت مناسب با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

بازسازی 360
بازسازی 360

لوله کشی پکیج

نصب پکیج منزل

برای منزل جهت ایجاد امنیت بیشتر لوله کشی و نصب پکیج جایگزین موتورخانه شده است که از ویژگی این نوع سیستم می توان به کم هزینه بودن سیستم گرمایشی، اشاره کرد. لوله کشی پکیج باید بر اساس استاندارد ها و طبق اصول توسط افراد ماهر در زمینه ی تاسیسات ساختمان انجام شود. جهت نصب پکیج برای منزل با کمترین هزینه می توانید با تیم حرفه ای بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

09123763516

پکیج چیست؟

پکیج چیست

پکیج نوعی سیستم گرمایشی است که امروزه جایگزین مناسبی برای موتورخانه و آبگرم کن‌ها شده است که بسیار پر طرفدار است. پکیج‌ها به خاطر این مزیت که دو کار مهم را با هم انجام می‌دهند طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند چرا که محیط کمتری را اشغال می‌کنند البته معایبی هم دارد ولی مزایای آن بیشتر است. پس از اینکه پکیج را مناسب با محیط خود انتخاب کردید حال باید نصب پکیج را توسط افراد ماهر انجام دهید.

لوله کشی پکیج

همانطور که کمی قبل تر گفته شد، لوله کشی پکیج باید توسط افراد ماهر به دور از هر گونه خطا نصب شود زیرا کوچک ترین خطا، هزینه و مشکلات دردسر سازی را به دنباله ی خود دارد. از طرفی هم عدم انتخاب لوله مناسب برای لوله کشی پکیج دیواری کار تولید هوای گرم را برای پکیج دیواری با مشکل مواجه کرده و میتواند ظاهر محیط را نیز زشت نماید. در ادامه به نکات مهم نصب لوله کشی پکیج و وِیژگی این نوع سیستم می پردازیم با ما همراه باشید.

نکات مهم لوله کشی پکیج در تهران

تعمیر پکیج

 1. اقدام و درخواست تیم ماهر برای نصب سیستم پکیج
 2. بررسی نقشه ی ساختمان و انتخاب محل و مسیر مناسب
 3. انتخاب صحیح محل نصب رادیاور و پکیچ
 4. کشیدن طرح کلی شبکه لوله کشی پکیج و محل دقیق اتصال لوله ها
 5.  اندازه مسیر لوله کشی را به صورت عملی بدست آورده و متناسب با این اندازه لوله های مورد نظر را خریداری نمایید

مزایای نصب پکیج

قیمت پکیج دیواری

مزیت پکیج نسبت به موتورخانه

مزایای پکیج معایب موتورخانه

1. مستقل بودن واحدهای مسکونی از هم

1. استفاده از فضای بیشتر برای نصب

2. عدم نیاز به راه اندازی موتورخانه مرکزی

2. تغییرات مورد نیاز برای بار حرارتی واحد ها با تاخیر بیشتری انجام خواهد شد

3. عدم نیاز به هزینه شارژ ماهیانه و تعمیر و نگه داری

3. نیاز به تعمبرات و نگهدرای دایم دارد که از معایب موتورخانه مرکزی است

4. سرویس و نگه داری راحت

4. از معایب دیگر موتورخانه مرکزی ایجاد اختلاف نظر در میزان حق شارژ بین ساکنین است که عموما اتفاق می افتد

انواع روش لوله کشی پکیج

 • لوله کشی پکیج دیواری با شیوه انشعابی : اگر لوله کشی ساختمان شما به صورت انشعابی است برای لوله کشی پکیج دیواری نیز باید از همین روش استفاده کرد. لوله کشی انشعابی خود نیز به دو دسته لوله کشی توکار و روکار تقسیم می شود. برای لوله کشی روکار پکیج دیواری لوله آب سرد از رایزر اصلی ساختمان منشعب شده و تا رسیدن به پکیج به صورت روکار ادامه داده می شود. اگر لوله کشی به شیوه توکار انجام میشود برای لوله کشی پکیج ابتدا باید لوله آب سرد را از رایزر اصلی منشعب کرده و از زیر کار به پکیج می رسانیم. اگر میخواهید لوله کشی پکیج دیواری را به شیوه توکار انجام دهید باید برای پیشگیری از هزینه های بیشتر این کار را در زمان ساخت و ساز ساختمان انجام دهید.

محل نصب پکیج

 • لوله کشی پکیج دیواری به شیوه کلکتوری: لوله کشی کلکتوری بهترین روش برای لوله کشی پکیج دیواری است اما این روش تنها در صورتی قابل اجراست که در زمان ساخت منزل یا در حال بازسازی آن انجام گیرد. برای انجام این نوع لوله کشی ابتدا باید یک کلکتور مجزا برای پکیج در نظر گرفته شود. در مرحله بعد یک انشعاب آب از رایزر اصلی به کلکتور مخصوص پکیج کشیده و یک لوله برگشتی از کلکتور را به پکیج میرسانیم. برای لوله کشی کلکتوری تنها میتوان از لوله های پلیمری و یا لوله های پنج لایه استفاده کرد.

محل مناسب برای نصب لوله کشی پکیج

هزینه ی نصب پکیج

 1. محل نصب پکیج دیواری باید از زمین حدودا یک الی دو متر فاصله داشته باشد.
 2. بهتر است محل نصب پکیج در فضای بسته باشد یعنی در محیط باز مانند حیاط، بالکن و … نصب نشود.
 3. برای نصب پکیج بهتر است که یک محیطی را در نظر بگیرید که برای تعمیر و یا سرویس پکیج براحتی بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.
 4. در صورتی که محل نصب پکیج خود را درون کابینت در نظر گرفتید پکیج باید از دیواره‌های اطرف (چپ، راست، جلو) کابینت 10 سانت فاصله داشته باشد.
 5. بهتر است محل نصب پکیج را در نزدیکی یکی از انشعابات لوله گاز و برق قرار دهید تا راحت تر سوخت به آن برسد و نیاز به لوله کشی و یا برق کشی رو کار نداشته باشد.
 6. یکی دیگر از مواردی که برای محل نصب پکیج باید به یاد داشته باشیم این است که باید دود کش مجزا داشته باشد و در صورتی که موجود نیست باید در مکان مناسب یک دود کش برای آن در نظر بگیرید.
 7. برای محل نصب پکیج بهتر است قبل از نصب محیطی را در نظر بگیرید که لوله کشی آب مناسب با پکیج داشته باشد.
 8. نصب پکیج باید در محیطی انجام شود که برای لوله کشی شوفاژ و رادیاتور با پکیج مشکلی به وجود نیاید و براحتی انجام شود.
 9.  بهترین محل نصب پکیج دیواری و زمینی در ساختمان مکان‌هایی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی، راه پله، گاراژ و انبار می‌باشد.

لوله کشی پکیج

قیمت لوله کشی پکیج در بازار چقدر است؟

هزینه لوله کشی شوفاژ و پکیج متناسب با متراژ و مساحت کار، نوع لوله کشی و عایق کاری بستگی دارد و با توجه به اینکه قیمت ها متغیر است می توانید از طریق راه های ارتباطی با مجموعه ی بازسازی تماس گرفته، مشاوره ی رایگان در زمینه ی لوله کشی پکیج به همراه لیست قیمت دریافت نمایید. با اعتماد به مجموعه ی ما می توانید بدون دغدغه، اجرای مراحل سیستم لوله کشی انواع پکیج را بر اساس اصول توسط افراد ماهر البته با کمترین هزینه انجام دهید.

 • نصب پکیج در تراس

نصب پکیج در تراس

در برخی موارد که محیط منزل شما کمتر از 60 متر است باید بدانید که نصب پکیج در آن ممنوع است ولی با رعایت چند مورد می‌توانید از پکیج استفاده کنید که یکی از آن‌ها تغییر محل نصب پکیج است. بهترین محل نصب پکیج دیواری و زمینی در محیط‌های کمتر از 60 متر، نصب پکیج در تراس است چرا که پکیج در یک محیط باز نصب می‌شود و امکان گاز گرفتگی به صفر درصد می‌رسد.

 • نصب پکیج در آشپزخانه

پکیج در آشپزخانه

آشپزخانه یکی از بهترین محل نصب پکیج دیواری و زمینی است که در ادامه به مزیت های آن می پردازیم.

 1. امکان دسترسی سریع به پکیج برای سرویس و تعمیر پکیج وجود دارد و در کمترین زمان ممکن می‌توانید این کار را انجام دهید.
 2. یخ زدگی در پکیج اتفاق نخواهد افتاد چرا که یکی از معایب نصب پکیج در تراس است.
 3. امکان دسترسی به لوله کشی و انشعابات گاز، برق و آب راحت تر و سریع تر است.
 4. دستگاه در معرض دید است و در صورت بروز خطا و فشار روی آن قابل مشاهده است و همین امر باعث می‌شود که بهتر به آن رسیدگی شود که باعث طولانی تر شدن عمر پکیج خواهد شد.
 5. قرار گرفتن پکیج درون یکی از کابینت‌های موجود درون آشپزخانه که باعث کاهش سر و صدای پکیج خواهد شد.
 6. در این بخش متوجه شدید که اگر پکیج درون آشپزخانه قرار بگیرد به نفع شما است و البته معایبی هم دارد که یکی از آن‌ها اشغال فضای کمی‌از آشپزخانه ولی با این حال بهتر از سایر مکان‌ها است.

سایر خدمات:

 


 • قیمت لوله کشی پکیج چقدر است؟

  برای آشنایی با قیمت لوله کشی پکیج ساختمان با کارشاناسان مجموعه ی بازسازی 360 تماس بگیرید.

 • لوله کشی شامل چند نوع می باشد؟

  نوع لوله کشی اعم از لوله کشی کلکتوری یا انشعابی
  نوع لوله اتصالات مورد استفاده شامل لوله های تک لایه، پنج لایه و یا پکس
  نوع سیستم گرمایشی رادیاتوری,گرمایش از کف، داکت اسپلیت یا فن کویل سقفی

 • نکات مهم در هنگام لوله کشی پکیج کدام اند؟

  شامل چیدمان، مسیر و سایز لوله ها می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید