باز سازی سرویس بهداشتی و دستشویی (جدیدترین مدل ها)

09123763516 مدیریت
باز سازی سرویس بهداشتی
برای ساخت و تبدیل سرویس بهداشتی و حمام قدیمی به سرویس بهداشتی مدرن می توانید با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید، تنها تماس با کارشناس این مجموعه بهترین و مدرن ترین طرح و نقشه سرویس بهداشتی را دریافت می نمایید.
بازسازی 360
بازسازی 360

بازسازی سرویس بهداشتی

در صورتیکه قصد بازسازی خانه خود را دارید و سرویس بهداشتی یکی از مواردی است که نیاز به بازسازی و تعمیرات دارد، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

ایجاد تغییرات در خانه یک تحول بسیار خوب است که تاثیر بسزایی در آرامش و روحیه افراد ساکن در منزل دارد. به همین دلیل است که افراد به فکر ایجاد تغییرات یا بازسازی خانه خود می باشند.
در حین ایجاد تغییر و تحولات در خانه، بازسازی سرویس بهداشتی یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. بازسازی سرویس بهداشتی در منازل و یا اماکن عمومی یکی از سخت ترین کارها در پروسه تعمیر و بازسازی ساختمان است که امکان ایجاد تغییرات در سبک دکوراسیون در هنگام بازسازی فراهم می شود. 
توالت ها یکی از فضاهای مهم در ساختمان ها می باشند که غالبا به دلیل اینکه بیشتر دچار آسیب پذیری می شوند، در نتیجه تعداد دفعات بیشتری نیاز به بازسازی دارند. آسیب پذیری سرویس های بهداشتی و در نتیجه نیاز به بازسازی توالت ها به دلیل شبکه های لوله کشی، استفاده مکرر و هم چنین وجود همیشگی آب در این فضا می باشد که در معرض فرسودگی قرار می گیرد و بهتر است این فضا را از یک محیط غیر بهداشتی تبدیل به محیط سالم، تمیز و بهداشتی نماییم.
یکی از مواردی که لزوم توجه به آن اهمیت بالایی دارد، تجهیزات و دکوراسیون درون سرویس های بهداشتی است که با آب تماس بیشتری دارند و احتمال خرابی و از کار افتادگی آن ها بیشتر است. 

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی


 چه زمانی نیاز به بازسازی و یا نوسازی سرویس بهداشتی داریم؟

1.    از مد افتادن و قدیمی بودن کاشی کاری و دکور سرویس بهداشتی
2.    فرسودگی , از بین رفتن رنگ و روی کاشی سرامیک و تجهیزات حمام دستشویی
3.    خرابی سیستم لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ سرویس بهداشتی
4.    نشتی از عایق کاری ایزوگام و قیرگونی سرویس بهداشتی و نفوذ آب به طبقات زیرین
5.    نیاز به تغییرات اساسی مانند برداشتن دیوار و یا تغییر در محل سرویس توالت حمام
6.    تعویض کاسه توالت ایرانی یا تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یا بالعکس
7.    کوچک بودن فضای داخلی سرویس بهداشتی و حمام

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی

اقدامات لازم پیش از شروع بازسازی سرویس های بهداشتی

•    در صورت تمایل به برداشتن سرویس بهداشتی قبلی این موضوع را با نصاب در میان بگذارید. یا قبل از حضور نصاب خودتان نسبت به این کار اقدام کنید.
•    یکی از مسائل حائز اهمیت در بازسازی حمام و توالت هماهنگی با همسایه‌ها می باشد. در صورتی مشترک بودن لوله‌کشی ساختمان و آبرسانی بصورت مشترک برای بستن احتمالی شیر فلکه اصلی آب در مراحل بازسازی با همسایه ها هماهنگ شوید.
•    از مهم ترین مراحل بازسازی این بخش می توان به عایق‌ بندی، قیرگونی و جلوگیری از نم و رطوبت احتمالی اشاره کرد. که در مواردی نظیر تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یا نصب توالت فرنگی بسیار حائز اهمیت می باشد.

نکاات مهم بازسازی سرویس بهداشتی

مراحل بازسازی سرویس بهداشتی منزل

1-    انتخاب طرح و نقشه مناسب برای تغییرات
اولین و اساسی ترین گام در بازسازی سرویس بهداشتی، تصمیم گیری و طرح نقشه ایده آل همراه با جزئیات امر است. در این مرحله انتخاب طرح، رنگ و ابزار آلات جدید و فراهم آوری وسایل مورد نیاز، برآورد هزینه انجام می شود. 

2-    قطع کردن آب و برق سرویس بهداشتی و حمام ساختمان
هنگامیکه اقدام به بازسازی سرویس بهداشتی می نمایید لازم است قبل از شروع کار فلکه اصلی را بسته تا از ورود خسارت و آسیب به سیستم لوله کشی آب ممانعت شود.

3-    انجام زیر سازی و انتخاب کفپوش مناسب
در این بخش زیرسازی ها از قبیل لوله کشی توکار، کف شور، انواع شیر آلات انجام می شود. در صورتی که سبک بازسازی به صورت مدرن باشد و نورپردازی نیز از موارد انتخابی باشد، در این مرحله انجام می گیرد و سیم کشی و عایق بندی نیز باید انجام شود. 
انجام ایزوگام و قیرگونی سرویس بهداشتی به منظور زیرسازی و جلوگیری از رطوبت و نفوذ آب، در مرحله زیر سازی اهمیت ویژه ای دارد.

4-    بازسازی کف، دیوار و سقف سرویس بهداشتی
بازسازی کف سرویس بهداشتی یکی از موارد مهم در مراحل بازسازی سرویس بهداشتی است. در این مرحله کف پوش های سرویس بهداشتی انتخاب می شود که لازم است با دقت این امر صورت گیرد چرا که باید در برابر رطوبت و لغزندگی مقاوم باشند.

5-    بازسازی کاشی و چسباندن آن
یکی از دشواری هایی که هنگام بازسازی سرویس بهداشتی وجود دارد، بازسازی کاشی های قدیمی می باشد. بهتر است برای انجام پروسه از یک کاشی کار حرفه ای کمک بگیرید. 

راهنمای خرید کاشی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

•    اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید از تایل های سرامیکی با ابعاد بزرگ تر استفاده کنید، تا کوچک بودن فضای سرویس کمتر به چشم آید.
•    در انتخاب سرامیک مناسب سرویس بهداشتی حتماً به میزان لغزندگی( هر چه کمتر، بهتر) و مقاومت رطوبتی ( هرچه بیشتر، بهتر) توجه کنید.
•    سعی کنید از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا هم فضای کوچک سرویس بهداشتی بزرگ تر احساس شود و هم به واسطه نظافت به موقع، از تجمع جرم و لکه ها جلوگیری شود.

6-    اجرای بند کشی و نصب شیر آلات و تجهیزات
بند کشی به منظور پیشگیری از نم زدن درز کاشی و سرامیک ها می باشد. نصب شیر آلات و تجهیزات نیز در این مرحله انجام می گردد.

تجهیزات سرویس بهداشتی عبارتند از :
•    روشویی
•    شیر آلات

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

میزان هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به نوع نقشه و طرح مدنظر، نوع مصالح و نحوه بازسازی آن مرتبط است. بهتر است در ابتدای کار تعیین بودجه انجام شود تا در طول فرآیند کار مشکلی ایجاد نشود. به منظور تخمین دقیق و درست هزینه بازسازی باید با کارشناسان این حوزه ارتباط بگیرید. 


 • هزینه مراحل بازسازی دستشویی و حمام قدیمی چقدر است؟

  میزان هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به نوع نقشه و طرح مدنظر، نوع مصالح و نحوه بازسازی آن مرتبط است. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • آیا تعمیر کف سرویس بهداشتی امکان پذیر است؟

  بله امکان پذیر است، بازسازی سرویس بهداشتی را با انتخاب طرح و نقشه مناسب به گروه بازسازی 360 بسپارسید.

 • چه زمانی نیاز به بازسازی و یا نوسازی سرویس بهداشتی داریم؟

  زمانی که به خرابی لوله کشی، فرسودگی، نشتی و.... مواجه شده اید باید برای نوسازی سرویس بهداشتی اقدام نمایید.

 • بازسازی سرویس بهداشتی و حمامم قدیمی چقدر زمان میبرد؟

  برای بازسازی سرویس بهداشتی را در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و طرح های بی نظیربه مجموعه ی بازسازی 360 اعتماد نمایید. 

 • برای سالمندان و معلولین چه ملاحظاتی در نظر می گیرید؟

  اگر در منزل خود بیمار، سالمند، معلول دارید بهتر است در پروژه ی بازسازی خود با ما مشورت نمایید و برای بازسازی سرویس توالت فرنگی اقدام نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید