بازسازی ساختمان | طراحی دکوراسیون و نوسازی ساختمان در تهران

09123763516 مدیریت
بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران و کرج

بازسازی ساختمان باید بر اساس اصول و قواعد با مجوز های لازم از شهرداری و مقام های مربوطه، انجام شود البته قبل از هر چیز باید یک شرکت ایده آل، باتجربه در زمینه ساخت و ساز که دارای مشاور و طراح در موارد تغییر دکوراسیون منزل هستند، انتخاب نمایید. برای دریافت بهترین مشاوره و دریافت خدمات می توانید با مشاوران گروه بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

بازسازی 360
بازسازی 360

نوسازی ساختمان در تهران

بازسازی خانه در تهران

همانطور که می دانید بازسازی با  تفاوت های زیادی دارد. بازسازی به این معنا است که بخشی از خانه یا کل خانه را تخریب و از ابتدا شروع به ساخت کنید اما در نوسازی تنها بخش هایی که نیاز به ترمیم دارند و یا تخریب شده اند، نوسازی می شوند. به عنوان مثال برای بازسازی خانه در کرج و تهران در بخش  می توان به تعویض و ، ، شیرآلات و … پرداخت. اما در نوسازی، به عنوان مثال تنها سرامیک کف به جهت ترمیم و نوسازی تعویض می شود. در کل هزینه های بازسازی ساختمان به دلیل بزرگ تر بودن پروژه آن، بیشتر بوده و اجرای جزئیاتش هزینه های بیشتری را به کارفرما تحمیل می کند.

تخریب و بازسازی خانه

هزینه بازسازی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان به موارد مختلفی اعم از دستمزد کارگران و معماران، هزینه ابزار و مواد مصرفی، نوع پروژه، نوع قرارداد و شرکتی که انتخاب کرده اید و.... بستگی دارد. پس از بازسازی نکته مهم این است که مهم ترین مواردی که هنگام قیمت گذاری ساختمان ها در حین خرید و فروش در نظر گرفته می شود نوساز بودن ساختمان است. پس سعی کنید برای بازسازی مجدد یک شرکت ایده آل انتخاب نمایید تا دچار افت قیمت و ارزش ملک خود نشوید، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مجموعه بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

نمونه مدل نوسازی ساختمان

بازسازی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی

قیمت نقاشی خانه.jpg

بازسازی نمای بیرونی ساختمان

هزینه تعویض پنجره قدیمی

هزینه نصب شوفاژ

تعویض سیستم لوله کشی

دلایل اصلی بازسازی ساختمان در تهران

 1. فرسودگی ساختمان
 2. تغییر کاربری ساختمان
 3. افزایش جمعیت خانواده
 4. ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی

نوسازی ساختمان چه مزایایی دارد؟

مزایای بازسازی ساختمان و آپارتمان را می توان افزایش مقاومت و استحکام بنا را نام برد. قوانین ساخت و ساز در زمان ساخت خانه های قدیمی با قوانین ساخت و ساز فعلی متفاوت هستند، امروزه طبق آیین نامه جدید سازمان نظام مهندسی قوانین ساخت و ساز برای استحکام ساختمان در برابر زلزله در نظر گرفته شده است و به اجرای این قوانین نظارت دقیقی صورت می گیرد. بازسازی ساختمان در کرج و تهران نیز باید طبق قوانین سازمان نظام مهندسی و قوانین شهرداری صورت گیرد.

در بازسازی خانه های قدیمی می توانید نواقصی همچون عبور سر و صدا از دیوارها که موجب سلب آسایش ساکنین هر واحد می شود را از بین ببرید. با عایق ساختن دیوارها امکان آسایش بیشتری برای ساکنین فراهم می شود. در بازسازی آپارتمان در کرج می توانید بسیاری از امکانات غیر اصولی که در خانه های قدیمی وجود دارد را نوسازی و اصولی کنید، مواردی مانند: سیستم های گرمایشی ناکارآمد، طراحی غیر اصولی شبکه فاضلاب، نبود آسانسور و توالت فرنگی.

نوسازی بنا و ساختمان چه مراحلی دارد؟ 

اولین مرحله که بعد از تصمیم به بازسازی ساختمان باید انجام شود، مشاوره است.

مرحله تخریب دومین مرحله بازسازی می باشد.

بعد از این که زمینه برای اجرای پروژه بازسازی و پیاده سازی پروژه، فراهم شد نوبت به ساخت می رسد.

مرحله نهایی در بازسازی ساختمان ها، نظافت محل است.

برای بازسازی مجدد ساختمان چه نکاتی باید رعایت شود؟

 • استفاده از مهندسین متخصص
 • توجه به تناسب بازسازی
 • توجه به قوانین و مقررات
 • توجه به هزینه نوسازی

چه عواملی در تعیین قیمت نوسازی آپارتمان موثر هستند؟

هزینه بازسازی ساختمان بسیار بالا می باشد که برخی عوامل مانند متراژ ساختمان، میزان تغییرات اعمال شده در ساختمان، هزینه مصالح مورد نیاز برای بازسازی، کیفیت مصالح مورد استفاده بر تعیین قیمت بازسازی ساختمان بسیار موثر می باشند.

مجموعه بازسازی 360 چه خدماتی ارائه می دهد؟

این مجموعه با تجربه چندین ساله در زمینه بازسازی ساختمان در تهران، خدماتی را به شرح زیر به قیمت مناسب توسط افراد ماهر ارائه می دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت، با ما در ارتباط باشید.

هزینه جوشکاری سیار

هزینه آهنگری در کرج

برق کشی ساختمان

هزینه گچ کاری در تهران

نمونه ویلا بازسازی شده


 • امکان افزایش قیمت در پروژه های بازسازی در حین کار محتمل است؟

  بله، در برخی از موارد که به علت قدمت ساختمان و پوسیدگی و فرسودگی مصالح ساختمانی که قابل رویت نیستند، باعث افزایش هزینه ها می شود

 • مدت زمان اجرای پروژه بازسازی به عواملی بستگی دارد و حدودا چقدر طول می کشد؟

  مدت زمان اجرای یک پروژه بازسازی بستگی به عوامل متعددی دارد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مجموعه بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

 • هزینه بازسازی ساختمان چگونه بر آورد می گردد؟

   مبنای محاسبه هزینه در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان ها، سطح طراحی و کیفیت مصالح مصرفی و همچنین تعداد آیتم های مورد نیاز بازسازی و نوسازی واحد مورد نظر، است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید