خدمات جوشکاری در محل (پوشش تمام مناطق تهران)

09123763516 مدیریت
خدمات جوشکاری در محل

جوشکاری سیاربه منظوراتصال قطعات فلزی، چوبی مربوط به وسایل خانگی و اداری، قطعات مربوط به ساختمان با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت در محل مد نظر متقاضی توسط افراد ماهر در این زمینه صورت می گیرد برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.

بازسازی 360
بازسازی 360

خدمات جوشکاری در محل

جوشکاری سیار دارای مدل های متنوع است که به صورت سیار با استفاده از مواد مختلفی برای اتصال دو قطعه ارائه می شود که انواع آن شامل جوشکاری آرگون، قوس الکتریکی، آلومینیوم، برق و … می شود. لازم است بدانید جوشکاری مخصوص کارگاه و تعمیرگاه ها نمی باشد بلکه مجموعه ی بازسازی 360 برای صرفه جویی در وقت متقاضی آماده ی ارائه ی خدمات جوشکاری به صورت سیار می باشد برای اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات تنها کافیست با مجموعه ی ما تماس حاصل نمایید.

جوشکاری سیار

 جوشکاری سیار همان جوشکاری معمولی است، فقط با این تفاوت که خدمات جوشکاری در محل مورد نظر شما توسط یک جوشکار سیار ماهر انجام خواهد شد که به موجب این امر در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی می شود. با توجه به این نحوه از ارائه ی خدمات، جوشکار تمامی تجهیزات و اقلام مورد نیاز را در زمان و محل انجام کار با خود همراه دارد. به طور کلی جوشکاری یکی از روش های اتصال دائمی قطعات فلزی است که این کار به وسیله ایجاد حرارت بالا و ذوب ماده و سپس سرد کردن برای ایجاد جوش انجام می‌شود.

قیمت تاسیسات ساختمان

انواع خدمات جوشکاری در محل

جوشکاری آرگون در منزل

در جوشکاری آرگون برای اتصال صفحات آلومینیومی، چدنی و مسی که ضخیم نیستند بسیار استفاده می شود، در این روش جوشکاری از سیم جوش به جای الکترود استفاده می شود که شامل مواردی اعم از طراحی و نصب راه پله، جوشکاری و ساخت نرده های فلزی، ساخت انواع پنجره ها و حفاظ آنها، ساخت و تعمیر انواع درب های فلزی، ساخت آلاچیق های مدرن و سنتی در منزل و باغ، ساخت چهارپایه و نردبان های فلزی، نصب و ساخت اسکلت ساختمان، تعمیر یا ساخت قفسه های فلزی، نصب و جوشکاری حصارهای حیاط برای ایجاد امنیت، ساخت و نصب حفاظ برای تراس، پشت بام و راه پله، ساخت پل فلزی برای پارکینگ هایی که روی جوی آب هستند، جوشکاری خرده کاری های فلزی در منزل می باشد.

جوشکاری CO2در محل

در این جوشکاری از یک گاز محافظ مانند دی اکسید کربن برای جوشکاری استفاده می شود. هزینه این روش نسبت به جوشکاری آرگون ارزانتر است و جرقه کمتری تولید می کند.

جوشکاری برق

این روش خود به سه قسمت تقسیم می شود، جوشکاری مقاومتی، جوشکاری قوسی و لحیم کاری . جوشکاری مقاومتی که شامل جوشکاری لب به لب و فلش بات است و جوشکاری قوسی شامل جوشکاری هیدروژن، جوشکاری قوس کربن و ... است. لازم به ذکر است جوشکاری مقاومتی قیمت نسبتا بالایی دارد.

مزایای جوشکاری سیار

 • تخصص و مهارت کافی در زمینه جوشکاری سیار داشته باشد
 • تجربه لازم و کافی برای دادن مشاوره داشته باشد
 • نرخ جوشکاری سیار را بر اسا نرخ مصوب ارائه دهد
 • استانداردهای جوشکاری در منزل را رعایت کند
 • سرعت عمل بالا در ارائه انواع خدمات جوشکاری در محل داشته باشد
 • از تجهیزات و دستگاه های به روز در جوشکاری سیار استفاده کند.
 • تمام اصول ایمنی یک جوشکار سیار را رعایت کند
 • از متریال و مواد باکیفیت در ارائه خدمات جوشکاری در منزل استفاده کند

قیمت جوشکاری در تهران

قیمت جوشکاری سیار

هزینه ی جوشکاری سیار به مواردی اعم از دستمزد جوشکار، محل متقاضی، نوع جوشکاری و زمان صرفه شده و.... بستگی دارد و به طور کلی نگران قیمت جوشکاری سیار نباشید، شما می توانید نرخ جوشکاری ساعتی را قبل از شروع کار بپرسید و با جوشکار سیار توافق کنید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه ی جوشکاری سیار می توانید با شماره ی مندرج در سایت تماس گرفته و استعلام نمایید.

  مزایای دریافت خدمات جوشکاری از مجموعه‌ی بازسازی 360 چیست؟

لوازم و قطعاتی که به طور مدوام مورد استفاده ی مردم قرار می گیرد و همینطور که ساختمان از قطعات اتصالات فلزی و چوبی ساخته شده است با گذشت زمان با مشکلاتی اعم از نشتی، خرابی، ساییدگی و .... مواجه می شوند به همین دلیل جوشکاری از سری مشاغلی است که بسیار کاربردی و مورد نیاز برای عموم مردم محسوب می شود. از این رو خدمات جوشکاری سیار به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در محل متقاضی با کمترین هزینه صورت می گیرد. بازسازی 360 آماده ی ارائه خدمات جوشکاری توسط مهندسین و معماران درجه یک به صورت شبانه روز است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

چه زمانی برای جوشکاری اقدام نماییم؟

معمولاً جوشکاری زمانی استفاده می‌شود که اتصال دو قطعه فلز به یکدیگر از طریق روش‌های آسان‌تر عملی نباشد، برخی اوقات نیز جوشکاری واجب است و روش جایگزین ندارد. اگر تمایل به تعمیر یا تعویض خانه، اداره، مغازه و … را دارید، حتماً به خدمات جوشکاری نیاز دارید که جوشکاری درب، پنجره، نرده‌ی پله، حفاظ پنجره و … رایج‌ترین نیازهای شما به‌هنگام تعمیر یا تعویض فضا است. در نتیجه، اگر تمایل به ثبت سفارش جوشکاری درمجموعه ی بازسازی 360 دارید، با ما تماس حاصل نمایید.

جوشکاری در تهران


 • روش های جوشکاری به چه صورت است؟

  به‌طورکل فرآیند جوش‌کاری با دو مکانیزم ، ذوبی و غیر ذوبی انجام می‌شود.

 • انواع جوشکاری‌ها کدامند؟

  انواع جوشکاری برای اتصال قطعات فلزی و غیر فلزی شامل: جوشکاری آرگون، جوشکاریco2، جوش آلومینیوم، جوشکاری برق و جوشکاری استیل است که بیشترین کاربرد را در صنایع دارند.

 • موارد استفاده جوش آرگون کجاست؟

  جوش آرگون در اتصال لوله‌های تحت فشار، جوش دادن صفحات نازک و بسیار ظریف، در جوشکاری مس و جوشکاری آلومینیوم به‌کار می‌رود. همچنین در صنایع پتروشیمی، صنایع دریایی و ساخت تجهیزات نظامی نیز کار

 • قیمت جوشکاری در محل چقدر است؟

  عموامل متعددی در تعیین هزینه ی جوشکاری سیار موثر هستند جهت اطلاع از هزینه و قیمت جوشکاری در محل با مجموعه ی بازسازی 360 تماس حاصل نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید