انجام خدمات نقاشی ساختمان در تهران با قیمت ارزان

09123763516 مدیریت
نقاشی ساختمان

جهت نقاشی و نوسازی ساختمان با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین رنگ ها تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید. اگر به دنبال ایده ای برای زیبا تر کردن منزل خود دارید می توانید با مجموعه ی بازسازی 360 تماس گرفته و مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.

بازسازی 360
بازسازی 360

نمونه ای از نقاشی ساختمان

هزینه و قیمت رنگ ساختمان

از رایج ترین کارها برای راه اندازی کسب و کار، وارد شدن به خانه ی جدید، ایجاد تغییرات داخل ساختمان کهنه، تغییرات دکوراسیون داخلی است که روش و راه های مختلفی دارد که هر کدام از هزینه های بسیار بالایی برخوردار است اما معقولانه ترین روش برای صرفه جویی در وقت و سرمایه ی شما، نقاشی ساختمان است که می توانید تنها صرفه چند روز در کمترین زمان دفتر کار و یا منزلی نو و تمیز را دریافت نمایید و شما می توانید این امر را به تیم حرفه ای بازسازی 360 بسپارید، برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خدمات نقاشی ساختمان به چه صورت است؟

خدمات رنگ ساختمان

نقاشی ساختمان به دلایل مختلفی اعم از ترمیم سطحی دیوار ناشی از تعمیرات، بهبود فضای داخلی ساختمان، تغییر کلی داخل خانه و دفتر کار صورت می گیرد که هر نوع رنگ ساختمان ابزار و قلم، رنگ مخصوص خود را دارد که خیلی مهم است این امر را به تیم حرفه ای و نقاش ماهر بسپارید تا خدمات خوبی به شما ارائه شود، برای شروع می توانید از طریق تماس با گروه بازسازی 360 به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت نقاشی ساختمان تماس گرفته و مشاوره ی رایگان دریافت نمایید.

نقاشی ساختمان چند نوع است؟

انتخاب صحیح نوع رنگ و ابزار مناسب بستگی به انتخاب یک نقاش ماهر دارد اما به طور کلی رنگ ساختمان انواع مختلفی دارد که شامل رنگ پلاستیک، اکریلیک، روغن، مولتی کالر، بلکا، متالیک، اپوکسی و …است و کاربرد های متنوعی دارد برای مثال پر کاربردترین رنگ ساختمان مخصوصاً منازل رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک و رنگ روغن است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم با ما همراه باشید.

رنگ پلاستیک

این نوع رنگ از پرکاربردترین رنگ‌ها در حوزه‌ی خدمات نقاشی ساختمان به‌خصوص نقاشی منازل مسکونی است. این نوع رنگ بدون بو است و به‌سرعت خشک می‌شود. تمیز کاری این رنگ دشوار است؛ چون حلال آن آب است و در صورت برخورد آب دچار خرابی می‌شود. اجرای رنگ پلاستیک کمی دشوار است و به تخصص نیروی ماهر و باتجربه نیاز دارد. در نتیجه، هزینه‌ی اجرای این نوع رنگ بیشتر از سایر رنگ‌ها است اما هزینه‌ی تهیه‌ی رنگ پلاستیک کمتر از باقی آنها است.

مزایا و معایب رنگ پلاستیک

مزایا معایب
بو ندارد اجرای آن دشوار است
سریع خشک می‌شود تمیزکاری آن دشوار است
مقاوم است __

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک نیز از پرکاربردترین رنگ‌ها در حوزه‌ی نقاشی ساختمان است که مزایای زیادی دارد. این رنگ بدون بو است و سریع خشک می‌شود. قابلیت شستشو مهم‌ترین ویژگی این نوع رنگ است که آن را متمایز می‌کند. اجرای این نوع رنگ آسان‌تر از اجرای رنگ‌های دیگر است؛ اما قیمت آن نیز بالاتر از باقی رنگ‌هاست. این رنگ دارای انواع مات، براق و نیمه براق است.

مزایا و معایب رنگ اکریلیک

مزایا معایب
بو ندارد یا بوی کمی دارد پوست پوست می‌شود
سریع خشک می‌شود تغییر رنگ می‌دهد
قابل شستشو است __
اجرای آن آسان است __

رنگ روغن

رنگ روغن نیز از رنگ‌های پرکاربردی است که نقاشان به آن علاقه‌ی زیادی دارند. رنگ روغن اجرای راحتی دارد و قیمت آن نیز مناسب است. این نوع رنگ کاملا قابل شستشو است و حلال آن آب نیست. بوی این رنگ بسیار تند و زیاد است و دیر خشک می‌شود. رنگ روغن نیز شامل انواع مات، براق و نیمه براق است.

مزایا و معایب رنگ روغن

مزایا معایب
بو ندارد یا بوی کمی دارد دیر خشک می‌شود
سریع خشک می‌شود بوی تند دارد
قابل شستشو است __
اجرای آن آسان است __
مقاومت زیادی دارد __

خدمات نقاشی ساختمان

انواع ابزارآلات نقاشی ساختمان

برخی ابزارآلات نقاشی ساختمان در انواع آن ثابت است؛ اما برخی از آنها وابسته به نوع رنگ و تکنیک اجرا متفاوت خواهد بود. لباس مناسب، نردبان، نوار چسب، کاردک، سنباده، رنگ و سطل رنگ، ابزار ترکیب رنگ، ابزار رنگ‌آمیزی شامل غلطک، قلم‌مو یا ... از وسایل مورد نیاز نقاش حین خدمات نقاشی ساختمان است.

 • لباس مناسب
 • نردبان
 • نوار چسب
 • کاردک
 • سنباده
 • رنگ و سطل رنگ
 • ابزار ترکیب رنگ
 • ابزار رنگ آمیزی شامل غلطک، قلم‌مو‍ یا ...
 • و ...

هزینه ی نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان می تواند بر اساس نوع رنگ، فضای ساختمان، میزان سالم بودن دیوار، نوع نقاشی و دستمزد نقاش بر آورد گردد که تنها با دریافت مشاوره ی رایگان بازسازی 360، می توانید از لیست قیمت و دستمزد نقاش و تیم حرفه ای این مجموعه مطلع شوید.

مدیریت 09123763516

انواع رنگ ساختمان

اقلام مناسب برای نقاشی ساختمان چیست؟

 1. لباس مناسب
 2. نردبان
 3. نوار چسب
 4. کاردک
 5. سنباده
 6. رنگ و سطل رنگ
 7. ابزار ترکیب رنگ
 8. ابزار رنگ آمیزی شامل غلطک، قلم‌مو‍

راهنمای انتخاب صحیح نقاشی ساختمان متناسب با فضا

 1. آشپزخانه و پذیرایی: روانشناسان بر این باورند که برای آشپزخانه یا پذیرایی، می‌توانید از رنگ آبی روشن استفاده کنید؛ چرا که رنگ آبی روشن، رنگی پرانرژی اما در عین حال آرامش‌بخش است. رنگ‌های سفید و سبز نیز انتخاب‌های مناسبی برای مکان‌های ذکر شده هستند.
 2. اتاق خواب: برای اتاق خواب‌ها، با توجه به این که برای استراحت و آرامش استفاده می‌شوند، بهتر است که از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. رنگ های تیره در نقاشی ساختمان، احساس امنیت را به افراد القا می‌کند.
 3. اتاق کودک: اگر کودک دارید، در انتخاب رنگ اتاق کودک، باید حداکثر توجه را داشته باشید؛ مثلا از رنگ قرمز استفاد نکنید، چرا که ماهیت رنگ قرمز این است که خشم را افزایش می‌دهد. بهتر است برای اتاق کودک از رنگ‌های روشن مثل رنگ صورتی روشن یا رنگ یاسی استفاده کنید.

مراحل نقاشی ساختمان

 • انتخاب رنگ و متخصص و نقاش ساختمان
 • تمیز کردن سطوح
 • لیسه کشی یا سمباده کشی
 • روغن‌کاری با روغن الف
 • زیرسازی و بتونه‌کاری سطوح
 • آستر اول
 • لکه‌گیری
 • سمباده‌زنی مجدد
 • آستر دوم
 • آستر سوم یا رنگ رویه
 • انجام تکنیک‌های نقاشی مانند پتینه کاری 

قیمت نقاشی ساختمان

عوامل موثر در قیمت نقاشی و رنگ ساختمان

در تعیین قیمت نقاشی ساختمان عوامل متعددی موثر است که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 1. نقش مصالح در میزان هزینه‌ی نقاشی ساختمان
 2. تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان
 3. تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان

هزینه ی نقاشی ساختمان 


 • نقاشی ساختمان چند نوع دارد؟

  نقاشی ساختمان شامل با رنگ روغن، نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک، نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک، نقاشی ساختمان با کینتکس می باشد.

 • هزینه ی نقاشی ساختمان چقدر است؟

  هزینه ی نقاشی ساختمان با توجه به نوع ساختمان، نوع رنگ و موارد مشابه بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه ی بازسازی 360 تماس بگیرید.

 • ساختمان با رنگ آکریلیک چه ویژگی دارد؟

  رنگ اکریلیک هم مثل رنگ پلاستیک، حلال در آبه و خیلی رنگ آمیزی راحتی داره ولی یه تفاوت عمده و مهمی دارد که اون قابلیت شست و شوی رنگ آکریلیکه دارد.

 • نقاشی ساختمان با رنگ روغن مناسب برای کدام قسمت از خانه است؟

  برای دیوارهای آشپزخونه می باشد که عموما از دود و بخار، چرب و کثیف می شن ما می توانیم با نقاشی رنگ روغن، این مشکل را حل کنیم. چون اگر دیوار آشپزخونه با رنگ روغن نقاشی بشه، بعد از اینکه لکه ایی روی دیوار ایجاد شد، خیلی راحت می شود ان را با یک پارچه ی نمدار از رو دیوار پاک کرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید